Volejbola vasara Bērzgalē

     Par iecienītu sporta veidu Bērzgalē kopš vairākiem gadiem ir kļuvis pludmales volejbols. To spēlē gan liel     gan mazi. Šogad Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam un neformālo apmācību un nometņu projektu konkursam tika iesniegti  2 projekti, kuros iegūtais finansējums tika piesaistīts šī sporta veida atbalstam.

Ņemot vērā Valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas vīrusa Covid 19 sakarā, tika izvērtēti riski un iespējas un abu projektu aktivitātes tika apvienotas vienā kopējā pasākumu ciklā. Lasīt tālāk “Volejbola vasara Bērzgalē”


Novuss jauniešiem

24.martā Bērzgalē novusa turnīrā par medaļām un kausu sacentās jaunieši. Turnīru organizēja jauniešu klubiņš “Baterija” jaunatnes lietu speciālistes Ilzes Čudares vadībā. Par balvām gādāja Bērzgales pagasta pārvalde.

Par balvām cīnījās 8 skolēni un jaunieši no 12 līdz 18 gadu vecumam. Pirmo vietu izcīnīja Raitis Romanovs. Otro vietu Ivonna Patrīcija Šmate. Trešo vietu ieguva Jānis Andris Kačkāns. Lasīt tālāk “Novuss jauniešiem”


Bērzgalē spēlē novusu

23.martā Bērzgales kultūras namā novusa spēles interesenti pulcējās uz sesto Bērzgales pagasta novusa turnīru. Kopumā turnīrā piedalījās 16 šīs spēles cienītāji no Bērzgales un Nautrēnu pagastiem, Rēzeknes, Viļāniem, Rīgas, tostarp divas daiļā dzimuma pārstāves. Dalībnieku vecums bija visai plašs – no 19 līdz teju vai 80 gadiem.  Netrūka arī līdzjutēju.

Turnīra ierosinātājs un sponsors ir brīvdienu māju “Žubītes” īpašnieks Dainis Svece sadarbībā ar Bērzgales pagasta pārvaldi. Galvenais tiesnesis – pagasta sporta organizators Oļegs Žukovs. Netrūka arī līdzjutēju. Ar apsveikuma uzrunu turnīru atklāja Bērzgales pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis. Lasīt tālāk “Bērzgalē spēlē novusu”