Aktīvā volejbola vasaras sezona Bērzgalē

Bērzgalē aizvadīta aktīva sporta vasaras sezona. Jau vairākus gadus populārākais sporta veids ir tieši pludmales volejbols. To spēlē gan lieli, gan mazi. Jau no agra pavasara Bērzgali pieskandina bumbas atsitienu troksnis un skaļi spēlētāju izsaucieni, kas skan volejbola laukumos pie skolas.

Lai saglabātu un popularizētu pludmales volejbola tradīcijas Bērzgalē, Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam un neformālo apmācību un nometņu projektu konkursam tika iesniegti  2 projekti, kuros iegūtais finansējums tika piesaistīts šī sporta veida atbalstam. Lasīt tālāk “Aktīvā volejbola vasaras sezona Bērzgalē”


Dzejas dienas Bērzgalē ”Antona Rupaiņa dzimšanas diena”

 Septembris ir ne tikai dzejas dienu mēnesis, bet arī rakstnieka, skolotāja un sabiedriskā darbinieka Antona Rupaiņa dzimšanas dienas mēnesis. Šoreiz Bērzgalē šos svētkus atzīmējām nedaudz savādāk. 13.septembrī, rakstnieka dzimšanas dienā, pasākuma apmeklētājiem piedāvājām vairākas aktivitātes. Bibliotēkas vadītāja Ilze Čudare – Sergejeva bija sagatavojusi glītrakstīšanas darbnīcu, kurā skolēni izmēģināja rakstīt ar spalvaskātu un tušu rindas no A. Rupaiņa dzejoļa “Mōras zemē”. Tas viņiem bija liels izaicinājums, bet pie rakstīšanas viņi ķērās ar lielu aizrautību un ieinteresētību. Savas glītrakstīšanas prasmes atcerējās arī skolotāji. Lasīt tālāk “Dzejas dienas Bērzgalē ”Antona Rupaiņa dzimšanas diena””


Bērzgales pagasta pārvaldes darbinieku komanda Rēzeknes novada sporta dienā Kaunatā iegūst I vietu

26.augustā Kaunatā notika Rēzeknes novada pašvaldības darbinieku un deputātu sporta spēles “Sportābols 2022”.

Bērzgales pagasta pārvaldes komanda 8 darbinieku sastāvā uz spēlēm devās pacilātā, draudzīgā noskaņojumā ar devīzi: “Nagaidi nu bārza uobuļus i nu Bieržgaļa sosa!”. Kaut arī diena bija karsta un tveicīga, pēc divu garu gadu ierobežojumiem prieks bija satikt novada pagastu darbiniekus, aprunāties, baudīt kopā būšanas prieku.

Kaunatieši bija pacentušies izmantot šī gada dāsnās veltes – ābolus – kā spēļu galveno atribūtiku. Viss bija par un ap āboliem: tos vajadzēja gan mest, gan nest, gan makšķerēt, gan trāpīt ar bultu, gan mizot, gan ēst….. Lasīt tālāk “Bērzgales pagasta pārvaldes darbinieku komanda Rēzeknes novada sporta dienā Kaunatā iegūst I vietu”


Bērzgales jaunieši piedalās Rēzeknes novada jaunatnes dienā Lendžos

 18.jūlijs – viena no  vasaras karstākajām un saulainākajām dienām – tika pavadīta Lendžos. Šeit tikās aktīvākie Rēzeknes novada jaunieši, lai  jautri, interesanti un aktīvi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu Rēzeknes novada Jaunatnes dienu.

Bērzgales komandu pārstāvēja Diāna, Marija, Anete, Santa, Artis, Juris Imants, Patriks Kristers. Individuālajos startos piedalījās arī Elīza un Katrīne.

Jaunieši savu veiklību un atjautību varēja pārbaudīt loku šaušanā, slackline, jautrajā stafetē, tūrista nometnē, lāzertagā, everesta iekarošanā. Lasīt tālāk “Bērzgales jaunieši piedalās Rēzeknes novada jaunatnes dienā Lendžos”