Aktivitātes

Jautrais karnevāls Bērzgales PII

10.janvārī  – Jautrais Karnevāls Jautrs, pasākums, kurā bērni dzied dziesmiņas , dejo , iet rotaļās, sacenšas atrakcijās un mērojas spēkiem un veiklībā sacensībās.

Kā  katru gadu, tā arī šogad tajā tika pasniegti “SLAVINĀJUMA raksti bērniem un viņu vecākiem par dalību radošajā konkursā “Palīdzi Zvaigžņu rūķiem atrast savu eglīti un satikt jaunus draugus”.. Liels paldies visiem, kas piedalījās šajā  radošajā konkursā. Lasīt tālāk “Jautrais karnevāls Bērzgales PII”


Eglīte Bērzgales PII

21. decembrī iestādē tika sagaidīts Ziemassvētku vecītis. Svētki bija ne tikai iestādes bērniem , bet arī visiem Bērzgales pagasta pirmsskolas vecuma bērniem.

Bērni jau laicīgi gatavojās svētkiem. Tika rotātās telpas, gatavoti ielūgumi un apsveikumi, rakstītas vēstules Salatētim, ko lai ieliek dāvanu maisā.  Paldies Naurim Barkānam, kas mums atveda svētku rotu eglīti, ko visi kopīgi izrotājām. Lasīt tālāk “Eglīte Bērzgales PII”


Informācija par rekvizītu un bankas konta numura maiņu!

Sakarā ar reorganizāciju Rēzeknes novada pašvaldības  Bērzgales pagasta pārvalde ar 2019.gada 01.janvāri saucas Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Nautrēnu pagastu apvienības”, reģ. Nr. 40900027430, struktūrvienība “Bērzgales pagasta pārvalde”,

juridiskā adrese: “Pagastmāja”,  Rogovka,  Nautrēnu pag., Rēzeknes nov., LV-4652;

faktiskā adrese: Rītupes ielā 34, Bērzgale, Bērzgales pag., Rēzeknes nov.,  LV-4612

Ar 2019.gada 01.janvāri ir jauns SWEDBANK bankas konta Nr: LV53HABA0551046048261. Lasīt tālāk “Informācija par rekvizītu un bankas konta numura maiņu!”