Aktivitātes

Jauno talantu šovs “Vara talants” – 2018

Bērzgales kultūras namā 9. martā atkal kopā pulcējās jaunie talanti, lai šovā „Vara Talants 2018” atklātu savus talantus. Dziesmu, deju un prasmju šovs „Vara Talants” ir viens no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu pasākumiem Rēzeknes novadā. Šogad Talantu šovs pulcināja 45 izpildītājus un kolektīvus, vairāk nekā 250 dalībniekus no dažādām Rēzeknes novada skolām, jauniešu centriem un Rēzeknes pilsētas. Dalībnieki gan individuāli, gan grupās, gan kolektīvos atklāja savus dziedāšanas, muzicēšanas, rokdarbu un dejošanas talantus. Lasīt tālāk “Jauno talantu šovs “Vara talants” – 2018”


Bērzgales kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis skatē iegūst I pakāpi

10. martā Ilūkstes novada kultūras centrā notika Latvijas vokālo ansambļu 2018. gada konkursa II kārtas skate, kurā piedalījās galvenokārt Latgales reģiona vokālie ansambļi. Rēzeknes novadu skatē pārstāvēja pieci vokālie ansambļi, tajā skaitā arī Bērzgales kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis. Lasīt tālāk “Bērzgales kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis skatē iegūst I pakāpi”


Aktīvākais jaunatnes pagasts 2017 – Bērzgales pagasts

Jaunieši ir tie kas veido novada nākotni jau šobrīd – ar šādu pārliecību un devīzi 23. februārī Rēzeknes novada pašvaldībā nu jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvu pasniegšanas ceremonija. Svinīgais un atraktīvais pasākums tika rīkots, lai godinātu, izceltu un pateiktos aktīvākajiem un talantīgākajiem Rēzeknes novada jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem un jaunatnes darbiniekiem, kuri ar savu veikumu ir mainījuši savu un citu jauniešu ikdienu. Lasīt tālāk “Aktīvākais jaunatnes pagasts 2017 – Bērzgales pagasts”


Bērzgalieši ciemojas pie Teodora Dricānos

Rēzeknes novada pašvaldības darbinieku un iedzīvotāju 2018. gada ziemas olimpiāde “Ciemos pie Teodora” notika Dricānos.

Uz olimpiādi devās arī Bērzgales pagasta pārvaldes darbinieku komanda 11 cilvēku sastāvā.

Pirms došanās uz spēlēm bija jāsagatavo mājas darbs – ragavas “Ragavu parādei”. Mēs izvēlējāmies ragavām šogad aktuālu tēmu – Olimpiskās spēles. Lasīt tālāk “Bērzgalieši ciemojas pie Teodora Dricānos”


13.februārī- “Meteņi” PII

Šai dienā bērni vispirms darbojās zālē- ejot rotaļās un izspēlējot spēles. Sevišķi bērniem patika rotaļas ar pogām, čiekuriem,  Jautra izvērsās balonu spēle, bet visinteresantākā- izlīšana cauri “sniega”tunelim” un “vizināšanās ar segu ragaviņām”.

Kas tad meteņi bez pankūkām? Protams bija arī pankūkas. Lasīt tālāk “13.februārī- “Meteņi” PII”


Vecvecāku pēcpusdiena PII

 

  9.februārī,  iestādē pulcējās vectētiņi un vecmāmiņas uz “Cepuru balli”  Šim pasākumam bērni gatavojās ar lielu atbildības sajūtu. Tika taisīti apsveikumi, darbi izstādei. Vecāko grupu bērni aplicēja vecvecāku portretus, bet paši mazie- izrotāja “cepuri un kaklasaiti” . Katra grupa gatavoja apsveikuma koncertu,  5-6 gadnieku apsveikums –retro stilā, 3-4 gadnieki- uzsvars tika likts uz savstarpējām attiecībām, bet paši mazākie imitēja ikdienas dzīvi. Kā jau īstā cepuru ballē, arī katras grupas bērniem bija īpašas cepurītes. Lasīt tālāk “Vecvecāku pēcpusdiena PII”