Aktivitātes

Bērzgale Valsts svētku rotā

           Novembris latviešiem ir ne tikai Mārtiņdienas mēnesis, veļu laiks, zemniekam saimnieciskā gada noslēgums, kad raža noguldīta apcirkņos un pagrabos. Jau vairāk kā simts gadus novembrī svinam Latvijas dzimšanas dienu un Lāčplēša dienu, kad godinām Latvijas atbrīvošanas kara varoņu piemiņu. Lasīt tālāk “Bērzgale Valsts svētku rotā”


Bērzgalē skatāma izstāde par novadnieku Staņislavu Kambalu

             Sagaidot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 103 gadadienu, Bērzgales pagasta kultūras nama logos skatāma izstāde “Novadnieks Staņislavs Kambala un Latvijas Republikas  dibināšana”. Izstāde sniedz nelielu ieskatu par vienu no daudzpusīgākajām Latgales vēstures personībām Staņislavu Kambalu, kurš ir darbojies kultūras, izglītības, finanšu un politikas jomās, bet sācis savu karjeru ir militārajā sfērā. Lasīt tālāk “Bērzgalē skatāma izstāde par novadnieku Staņislavu Kambalu”


Bērzgales kultūras nama logos izstāde”Krāsaini spilveni”

             Līdz 30.novembrim biedrība „ARTEMISIJA”, Bērzgales pagasta Antona Rupaiņa muzejs, Bērzgales kultūras nams un bibliotēka aicina visus interesentus apmeklēt izstādi “Krāsaini spilveni”.

Savdabīgu izstādi veido spilveni – ekspozīcija “Krāsaini spilveni”, kurus radīt iedvesmojušas Imanta Ziedoņa “Krāsainas pasakas”. I. Ziedoņa pasaku burvībai ļāvās tekstilmozaīkas meistares no visas Latvijas. Lasīt tālāk “Bērzgales kultūras nama logos izstāde”Krāsaini spilveni””