Aktivitātes

Muzeju nakts noskaņas Bērzgalē

 Iekļaujoties Latvijas simtgades stāstā, šī gada muzeju nakts tēma bija Tālavas taurētājs. Tas ir īstais brīdis novērtēt un lepoties ar tiem cilvēkiem, kuri ar savu darbu, neatlaidību un varoņstāstiem ir spodrinājuši mūsu valsts tēlu, sagaidot Latvijas simtgadi. Katram no viņiem ir savs cīņas ierocis. Kādam tas ir vārds, kādam taure, spalva vai ota, bet Arkādijam Svecem tas ir noslēpumainais koferītis, tā ir velomehāniķa instrumentu kaste.  A.Rupaiņa muzeja viesis muzeju nakts noskaņās bija Arkādijs Svece- izcils velomehāniķis, Latvijas Gada balvas sportā par mūža ieguldījumu ieguvējs 2017.gadā, kas ar savu neatlaidīgo darbu un precizitāti ir spodrinājis Latvijas sporta tēlu tālu aiz Latvijas robežām. Lasīt tālāk “Muzeju nakts noskaņas Bērzgalē”


“Azarpuče” iekaro žūrijas simpātijas

 11. maijā Mārupes novada kultūras centrā Bērzgales kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Azarpuče” (vadītāja Sigita Kuzmina) pārstāvēja Rēzeknes novadu un Latgales reģionu II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa finālā, kur ieguva žūrijas specbalvu un 5. augstāko rezultātu!

Konkursa pirmajā kārtā piedalījās 64 sieviešu vokālie ansambļi no visas Latvijas, savukārt konkursa finālam tika izvirzīti tikai 15 ansambļi. Lasīt tālāk ““Azarpuče” iekaro žūrijas simpātijas”


LR neatkarības atjaunošanas svētki Bērzgalē

 4.maija rīts Bērzgalē atausa saulains, kaut arī stipri dzestrs un vējains, taču tas neatturēja bērzgaliešus atsaukties pagasta pārvaldes aicinājumam piedalīties kociņu stādīšanā.

Jau vairākus gadus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā Bērzgalē stāda kociņus. Pašlaik norit labiekārtošanas darbi pie atjaunotā dīķa Bērzgales centrā. Pamazām dīķa teritorija tiek labiekārtota kā atpūtas vieta, piesaistot gan Rēzeknes novada vides fonda projektu līdzekļus, gan brīvprātīgās iniciatīvas. Lasīt tālāk “LR neatkarības atjaunošanas svētki Bērzgalē”


Jaunieši ciemojas „Rogovkas karaļvalsts pavasara ballē”

27. aprīlī Nautrēnu pagasta kultūras namā jau piekto gadu pēc kārtas Rogovkas jaunieši rīkoja Rēzeknes novada jauniešu sadraudzības pasākumu „Pavasara karnevāls”. Pasākuma temats „Rogovkas karaļvalsts pavasara balle”. Balli apmeklēt bija ieradušies jaunieši no dažādiem pagastiem: Dricānu, Ilzeskalna, Vērēmu un Rēzeknes un arī mūsu Bērzgales jaunieši. Lasīt tālāk “Jaunieši ciemojas „Rogovkas karaļvalsts pavasara ballē””