Aktivitātes

Rakstainās celaines bibliotēkā

 12.jūlija vakarā, bibliotēkā, viesojās rokdarbniece Anita Kairiša. Kopā ar jauniešiem un pieaugušajiem mācījāmies celošanas arodu. Ar speciālu kvadrātiņu palīdzību no vilnas dzijas gatavojām rakstainas jostiņas. Process bija visai sarežģīts, taču interesants. Visiem sanāca skaistas un krāsainas jostiņas, kuras varēs izmantot arī par grāmatzīmēm. Darbnīca notika jauniešu neformālo apmācību projekta ”Latviskums visā ko darām” ietvaros. Lasīt tālāk “Rakstainās celaines bibliotēkā”


Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē

Šogad Annas diena Bērzgalē tiks svinēta 28. jūlijā. Paredzēta plaša pasākumu programma. Kopš paša rīta darbosies amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņš “Lobs lobam”.

Tirdziņa mērķis ir piedāvāt un popularizēt tieši amatnieku un mājražotāju produkciju. Tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem. Tiek aicināti arī tirgotāji ar rūpnieciski ražotām precēm. Lasīt tālāk “Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē”


Pīteru ryucīņs 2019 aizripojis

Pēc Jāņiem Bērzgalē pastiprināti dzirdama motociklu rūkoņa. Moči tiek izvilkti no garāžām, darbināti, remontēti, testēti braucienos, lai Pēterdienā godam varētu piedalīties “Pīteru ryucīņī”.

29.jūnijā retro motociklu īpašnieki jau sesto gadu pulcējās domubiedru grupas “As, tu i jī” rīkotajā saietā. Šogad pasākums pulcināja 28 motociklu īpašniekus no Bērzgales, Lendžiem, Ilzeskalna, Mežvidiem, Rēzeknes, Riebiņiem, Vārkavas, Ādažiem. Lasīt tālāk “Pīteru ryucīņs 2019 aizripojis”