Aktivitātes

Rūķi viesojas Bērzgales pamatskolā

   Decembris bērniem aizrit priecīga saviļņojuma pilnās brīnumu gaidās, kas kulmināciju sasniedz Ziemassvētku vakarā, kad kuru katru mirkli jāierodas Ziemassvētku vecītim ar kuplu baltu bārdu un lielu dāvanu maisu.

Bērzgales pamatskolas skolēni ar kaut ko neparastu un brīnumainu satikās pirmssvētku laikā, kad skaistajā 9. decembra vakarā skolā ieradās kupla jo kupla Rūķu saime no Rīgas ar milzīgiem dāvanu maisiem. Tik daudz rūķu savā dzīvē neviens no viņiem nebija redzējis. Lasīt tālāk “Rūķi viesojas Bērzgales pamatskolā”


Bērzgales pamatskolas jauniešu panākumi volejbolā Rudenī

  Rudens Bērzgales jauniešiem ir bijis ļoti aktīvs un veiksmīgs volejbola turnīru spēlēs.

10.oktobrī Bērzgalē notika Rēzeknes un Viļānu novadu spēles volejbolā vidusskolēniem. Neskatoties uz to, ka mūsu meitenes mācās tikai pamatskolā 8.-9. klasē, tika pārstāvēta Nautrēnu vidusskolas komanda. Meitenes izcīnīja vidusskolas kausu, kas pavēra iespēju 17.oktobrī braukt uz Latgales reģionu un cīnīties ar stiprākajām komandām. Šajā turnīrā tika izcīnīta 4.vieta. Lasīt tālāk “Bērzgales pamatskolas jauniešu panākumi volejbolā Rudenī”


Atklātā nodarbība ”Latvijas dzimšanas diena” Bērzgales PII

   17. novembrī pirmsskolas skolotāja Vivina Kaļva 5-6gadnieku grupā vadīja atklāto integrēto nodarbību valodā un mājturībā -”Latvijas dzimšanas diena”.

Tās mērķis veicināt pietāti pret dzimteni.

Praktiski darbojoties ar Latvijas karti, puzlēm, bērni meklēja atbildes uz jautājumiem: “Kas ir Latvija?,  cik tajā novadu, kādi? Kādas Latvijas pilsētas, ezeri, upes sākas ar “L”? , skatījās video “Mana Latvija”. Lasīt tālāk “Atklātā nodarbība ”Latvijas dzimšanas diena” Bērzgales PII”