Aktivitātes

Tēvu diena PII

      15.09.2017-Iestādē Tēvu diena.
Pasākums tika kupli apmeklēta. Tajā piedalījās ne tikai bērnu tēvi- kopskaitā -29, bet arī māmiņas, brāļi un māsas. Bērni bija sagatavojuši apsveikuma koncertu, kā arī apsveikumus- uzzīmējuši un izgriezuši darba rīku komplektu. Pēc koncerta tēvi, kopā ar saviem mazuļiem tika aicināti darboties darbnīcās Vienā no tām tētim vajadzēja no 5 konfektēm pagatavot kakla rotu sev un bērnam, otrā – no karotītēm pagatavot rotaļlietu un trešajā – nofotografēties īpašā auto.
Paldies visiem par atsaucību un kopdarbošanos.

Bērzgales pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Olga Jurčenko.

Bildes skatīt galerijā

 


Zinību diena – 1. septembris PII

  IMG_2113      Dārzos krāšņi zied asteres, dālijas gladiolas… koka zaros  iekrāsojas pa kādai rudens lapai, tātad- aiz loga septembris un tas nozīmē, ka klāt- jaunais mācību gads.

 Arī šogad iestādē tika veikti  gan lielāki, gan mazāki remonti. Lielākie- jaunākās grupas guļamistabā: ieklāts lamināts, nokrāsotas sienas, izvākti vecie guļamistabas skapji  un iegādātas jaunas mēbeles. Aci patīkami priecē  bruģis pie centrālās ieejas  iestādē.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šajā mācību gadā iestādē tiks īstenota Vispārējā pirmsskolas izglītības programma. Lasīt tālāk “Zinību diena – 1. septembris PII”


Bērzgales pagasta pārstāvji viesojas Kubulu pagasta svētkos

 SAM_1104      Lai gan 9.septembra rīts ausa apmācies un solīja kārtējo lietaino dienu, Bērzgales pagasta komanda āva kājas ceļam, lai piedalītos Balvu novada Kubulu pagasta svētkos.

Kubulos svētki iesākās ar individuālām un komandu sporta aktivitātēm zemessargu vadībā, kurās godalgotas vietas saņēma arī bērzgalieši. Bērzgales meitenes ne vien sportoja, bet bija tik drosmīgas, ka uzdrošinājās minēt krustvārdu mīklu par Kubulu pagastu un saņēma balvu kā godīgākās dalībnieces. Lasīt tālāk “Bērzgales pagasta pārstāvji viesojas Kubulu pagasta svētkos”


Stāsts caur krāsām

  SAM_0738     “Bērnības sapnis piepildījies!”- saka Irēna Andrejeva, atklājot gleznu izstādi Bērzgalē.

Irēnas saknes nāk no stiprajām Bērzgales pagasta Jurču un Jurovu dzimtām. Dzimusi Bērzgalē, kristīta Bērzgales baznīcā, kādu laiku dzīvojusi un mācījusies Rogovkā. Jaunībā beigusi Saulaines sovhoztehnikumu un kā agronome strādājusi Codē. Pašlaik dzīvo Bauskā. Savā laikā Irēnas hobijs bija ar aušana, izšūšana, zīda apgleznošana. Gleznot sākusi pirms  sešiem gadiem. Lasīt tālāk “Stāsts caur krāsām”