Aktivitātes

Folkloras kopa Sveču dienu svin Ozolainē

Senie latviešu tautas ticējumi teic, ka 2. februārī svinama Sveču diena. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi. Sveču diena saukta arī par Ziemas Māras dienu, tāpat par Svecaini, Grabenīcu, Groninicu, Gromneicu, Vēja vai Govju dienu. Sveču diena iezīmē ziemas vidu. Šajā dienā latvieši parasti lēja sveces no aitu taukiem vai vaska. Zināmi arī vairāki ticējumi, saistīti ar šo dienu. Lasīt tālāk “Folkloras kopa Sveču dienu svin Ozolainē”


Izmaiņas aerobikas nodarbību sarakstā

Aerobikas nodarbības projekta “Dzīvo veselīgi” ietvaros turpmāk notiks pus stundu agrā, kā ir afišā:

Bērzgale 18.02. 1730 -1930 04.03. 1730 -1930 18.03. 1730 -1930

 

 


Redzes pārbaude

RĪGAS IZBRAUKUMA OPTIKA

Speciāls piedāvājums

BEZMAKSAS REDZES PĀRBAUDE

Redzi pārbaudam ar rokas  NIDEK ARK-30 Autorefraktometru/Keratomtru. Klientu briļļu lēcu stiprumu nosaka ar GL-7000B auto lensmetru.

ACU  SPIEDIENA  MĒRĪŠANA TIKAI  5€ !!!(glaukomos un kataraktas profilaktikai  rekomendējams acu spiedienu pārbaudīt vienu reizi gadā).

Acu spiedienu mēra ar bez kontakta Reichart PT100 portable NCT tonometru.

IESPĒJA IEGĀDĀTIES BRILLES:

  • Piedāvājam arī BEZMAKSAS RĀMĪŠU  KOLEKCIJU !!!
  • BEZMAKSAS RĀMĪŠU  KOLEKCIJAS  SKAITS  IEROBEŽOTS !
  • Brilles pēc pasūtījuma.
  • Saules brilles.

PĀRBAUDE NOTIKS:  27. FEBRUĀRĪ , 2018 , 11.30

  • BĒRZGALE
  • KULTŪRAS NAMĀ
  • Reģistrēties: Darba dienās no 09.00-16.00

Sestdienās no 11.00-14.00  Tel. 28790980


Šiks viesojas Maltā

  27.janvāra  vakarpusē Bērzgales kultūras nama līnijdeju grupa “Šiks” devās uz Maltu, kur pašdarbības kolektīvi un izpildītāji no Bērzgales, Gaigalavas, Lendžu, Dekteru, Pelēču, Rēzeknes un Maltas satikās 7. amatiermākslas festivālā “Dažādi estrādes žanri, skatuve un es”. Kopā ar dziedātājiem, dejotājiem, teātra spēlētājiem, mūsu meitenes uzstājās, lai piepildītu skatuvi, zāli un skatītāju sirdis ar prieku.

Dejotājas tika uzņemtas ar atsaucību un izpelnījās klātesošo aplausus un atzinību. Lasīt tālāk “Šiks viesojas Maltā”


Jautrais Karnevāls PII

  Jautrs, maskots pasākums, kurā bērni dzied dziesmiņas , dejo , iet rotaļās,   sacenšas atrakcijās un mērojas spēkiem un veiklībā sacensībās- tāda gaisotne valda šai pasākumā. Pasākumu šogad vadīja Zaķis PELĒCIS.  Kā  katru gadu, tā arī šogad tajā tika pasniegti “SLAVINĀJUMA raksti” bērniem un viņu vecākiem par apsveikumiem, eglīšu rotājumiem un citiem darinājumiem no nelikvīdiem. Slavinājuma rakstus pasniedz šī gada saimnieks Dzeltenais zemes suns. Labākie un interesantākie darbi- “Glāžu sniegavīrs” ( Micānu: Renātes , Ramonas un Autris ģimenei }, ”Mazā sniegavīru ģimenīte” (Ulnicānu Ieviņas ģimene) “Dāvanas iesaiņojums”(Viktorijas Rutules ģimene). “Makaronu eglīšu dekors”(Esteres Lucatnikas ģimene) . Liels paldies visiem, kas piedalījās šajā  radošajā konkursā.  Lasīt tālāk “Jautrais Karnevāls PII”


Ziemasssvētku pasākums PII

  Šiem svētkiem visi  gatavojāmies īpaši- rotājām grupas telpas gatavojām maskas, cepām piparkūkas tika izsludināts radošo darbu konkurss bērniem kopā ar vecākiem, darbojās Ziemassvētku pasts, tika atvesta un izrotāta egle, zāle pārvērtās “Burvju pilsētā”… un tad jau varēja gaidīt pašu Ziemassvētku vecīti… Lasīt tālāk “Ziemasssvētku pasākums PII”