Aktivitātes

Dāvanas māmiņām

9.maijā Bērzgales jaunieši rosījās bibliotēkā, kur bija iespēja izgatavot jaukas dāvanas māmiņām. No saldējuma kociņiem gatavojām mazus rāmīšus un dekoratīvas mājiņas ar sirsniņu vidū, kā simbolu, cik ļoti mīlam mammas. Šajā dienā pie mums viesojās Līna Skutāne, ziepju zīmola “Edalīna” īpašniece, kas piedāvāja iegādāties dāvanas  un kopā ar bērniem darbojās radošajā darbnīcā. Lasīt tālāk “Dāvanas māmiņām”


Bērzgales sportistu aktivitātes

No 27.-28. aprīlim Jelgavas novada Vircavas vidusskolā notika Latvijas jaunatnes čempionāta pārspēles volejbolā meitenēm U-15 grupā, kur Rēzeknes BJSS meitenes sacentās ar Jelgavas NSC, Minusas volejbola skolas, Kuldīgas NSS un Aizputes komandām.
Uzvarot visas spēles, mūsu meitenes iekļuva lielajā finālā, kurš norisināsies 12.-13.maijā Lasīt tālāk “Bērzgales sportistu aktivitātes”


Baltā galdauta svētki

 4.maijā Bērzgalē notika vairāki pasākumi. Rīta pusē pie skolas ļaudis pulcējās, lai iestādītu liepas Bērzgalei. Klātesošos uzrunāja un svētkos sveica pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis. Pēc tam muzeja vadītāja Olga Pekša visiem pastāstīja par liepas dziedinošajām īpašībām un praktisko pielietojumu. Pirms liepu stādīšanas jaunieši nolasīja tautasdziesmas par koku un deva padomus saistītus ar liepu ziedu izmantošanu veselības uzlabošanai. Lasīt tālāk “Baltā galdauta svētki”


Lielā Talka Bērzgalē

Lielā Talka Bērzgalē.

Lielās Talkas diena ir svarīga diena Latvijai. Tā ir diena, kad mēs visi kopā varam padarīt savu valsti, novadu, pagastu un dzimto sētu tīrāku un zaļāku. Arī mūsu pagasta iedzīvotāji aktīvi iesaistījās Lielajā Talkā. Kopā šogad piedalījās 48 talkotāji. Lasīt tālāk “Lielā Talka Bērzgalē”