Jaunatnes diena 2019 “Kuļturņiks Sprūževā”

 Spītējot karstajiem saules stariem, Rēzeknes novada jaunieši 19. jūnijā tikās Griškānu pagasta Sprūževā, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2019”. Šogad pasākumā piedalījās 20 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši.

Pirms pasākuma sākuma, lai nostiprinātu komandas garu un uzmundrinātu jauniešus, visi pasākuma dalībnieki piedalījās saliedēšanas aktivitātē, kuras laikā 20 jauniešu komandas, tiesneši un pasākuma vadītāji kļuva par vienu grupu.

Novēlot veiksmīgu startu, komandas sešu jauniešu sastāvā devās pārbaudīt savas spēkus un atjautību 10 komandu disciplīnās – Aklais soda sitiens, Sarkanā krusta punkts, Kāpiens Himalajos, Ražas novākšana, Griškānu vadātājs, Mīnu lauks, Saules dūriens, Robins Huds, Krestiki- noliki un Burbuļfutbols. Uzvarētāju komanda bija tā, kura, atbilstoši noteikumiem, visas stafetes veica visātrāk un ieguva labākos rezultātus.

Bērzgales jauniešu komanda ieguva 1.vietu Burbuļfutbolā un 2.vietu Ražas novākšanā.

Sportojot dažādās disciplīnās, pasākuma dalībnieki un komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās, kā šautrbols, šāviens ar pneimatisko šauteni un 1 minūtes un 77 sekunžu gulēšana.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”, kā arī ēšanas sacensības, kurās tika noskaidrots “ātrākais ēdājs”.

Rēzeknes novada Jaunatnes lietu speciāliste Līga Bistrova, Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Čudare

Foto A.Tripane

Vairāk bildes galerijā