Rakstainās celaines bibliotēkā

 12.jūlija vakarā, bibliotēkā, viesojās rokdarbniece Anita Kairiša. Kopā ar jauniešiem un pieaugušajiem mācījāmies celošanas arodu. Ar speciālu kvadrātiņu palīdzību no vilnas dzijas gatavojām rakstainas jostiņas. Process bija visai sarežģīts, taču interesants. Visiem sanāca skaistas un krāsainas jostiņas, kuras varēs izmantot arī par grāmatzīmēm. Darbnīca notika jauniešu neformālo apmācību projekta ”Latviskums visā ko darām” ietvaros. Lasīt tālāk “Rakstainās celaines bibliotēkā”


Jaunatnes diena 2019 “Kuļturņiks Sprūževā”

 Spītējot karstajiem saules stariem, Rēzeknes novada jaunieši 19. jūnijā tikās Griškānu pagasta Sprūževā, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2019”. Šogad pasākumā piedalījās 20 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši.

Pirms pasākuma sākuma, lai nostiprinātu komandas garu un uzmundrinātu jauniešus, visi pasākuma dalībnieki piedalījās saliedēšanas aktivitātē, kuras laikā 20 jauniešu komandas, tiesneši un pasākuma vadītāji kļuva par vienu grupu. Lasīt tālāk “Jaunatnes diena 2019 “Kuļturņiks Sprūževā””