Novada sporta spēlēs – bērzgalieši pirmie!

   13.septembrī Kaunatā notika Rēzeknes novada pašvaldības darbinieku un iedzīvotāju 2019. gada vasaras sporta spēles.

Uz spēlēm devās arī Bērzgales pagasta pārvaldes darbinieku un iedzīvotāju komanda 8 cilvēku sastāvā. 13.septembris ir arī rakstnieka Antona Rupaiņa dzimšanas diena, tāpēc bērzgalieši komandas devīzē izmantoja vienu no A.Rupaiņa spārnotajiem teicieniem: mūsu nodoms ir “sataisēt te taidu pierti, kaidu naasot pīdzeivōjuši nu rōciņu zagšonas laikim. Punkts un āmen!”

Kaunatieši svētkiem bija rūpīgi gatavojušies un spēles notika uz jaunatklātā sporta stadiona pie vidusskolas. Sacensību veidi bija interesanti un atraktīvi, kaut arī ne tik viegli.

Veiklību un lokanību nācās pierādīt, šaujot ar “kaķeni”, trasi veicot ar velokartu un skrejriteni, stafeti veicot ar svaru bumbām, pilnām un tukšām kafijas tasēm un citām jautrām izdarībām.

Neiztikām, protams, bez dažādiem jautriem starpgadījumiem.

Galarezultāts izdevās labs – kopvērtējumā starp 18 komandām ieguvām I vietu, aiz sevis atstājot II vietā – Nautrēnu pagasta komandu un III vietā – Ilzeskalna pagasta komandu.

Paldies dalībniekiem- Sandrai Lankovskai, Tatjanai Meteļskai, Elitai un Jānim Zvīdriem, Oļegam Žukovam, Arvīdam Dunskim, Ivaram Kuzminam par piedalīšanos svētkos!

 

Kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

Foto no dalībnieku arhīva

Vairāk bildes galerijā