Ziemasssvētku pasākums PII

  Šiem svētkiem visi  gatavojāmies īpaši- rotājām grupas telpas gatavojām maskas, cepām piparkūkas tika izsludināts radošo darbu konkurss bērniem kopā ar vecākiem, darbojās Ziemassvētku pasts, tika atvesta un izrotāta egle, zāle pārvērtās “Burvju pilsētā”… un tad jau varēja gaidīt pašu Ziemassvētku vecīti…

5-6-sešgadnieki rādīja muzikāli-dramatizētu izrādi “Pazudušais dāvanu maiss”  Izmeklēšanu  vadīja ”Slavenais izmeklētājs CAPS”, nopratināti tika visi- gan sniegavīri, gan zvirbuļi  gan nabaga bērniņi, Tā mijoties dziesmām ar dejām un rotaļām, tika noskaidrots, ka vaininieks ir KARLSONS, kurš bija apēdis veselu lērumu konfekšu. Lai izglābtu svētkus, palīgos sauca Ziemassvētku vecīti. Par skaistajiem dzejoļiem viņš katru bērnu iepriecināja ar konfekšu tūtu.

3-4 -gadīgie bērni skatītājus priecēja ar izrādi-“Pasauc tikai – un es būšu klāt!” , kur galvenie varoņi no ”Suņu patruļas” palīdzēja visiem, kas nokļuvuši nelaimē.

1-2- gadīgie- darbojās Rūķu pilsētā- dziedāja miega dziesmiņas, “cepa” piparkūkas un  veltīja rotaļas eglītei. Vecāko grupu bērni  šim pasākumam bija sacepuši un izrotājuši īstas piparkūkas ar ko mielotos  mazajiem

Ziemassvētku pasākumā piedalījās  ne tikai iestādes bērni , bet uz to bija aicināti arī visi pagasta pārvaldes pirmsskolas vecuma bērni. Paldies par sarūpētajām dāvanām.

Foto un  rakstu sagatavoja  vadītāja – O. Jurčenko