Jaunatnes diena 2018

Ozolmuižas pagasta sporta laukumā 19. jūnijā pulcējās Rēzeknes novada jaunieši, lai kopīgi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau astoto Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās, ūdens pilnās un jautrās “Ozolmuižas H2O” spēlēs.

Jaukto komandu spēlēs tika pieteiktas 20 komandas, katrā komandā seši jaunieši, kuriem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus tādās disciplīnās kā “ŽEPERKLEPERS”, “KASTĪKASTĪ”, “BEISPLĒSIS”, “MUIŽAS ROSOLS”, “YOLO”, “TVISTERTĪMS”, “AKVA60CENTS” u.c.

Sacensību kopvērtējumā atjautīgākās un sportiskākās Rēzeknes novada jauniešu dienas un “Ozolmuižas H2O” spēļu uzvarētāju titulu izcīnīja jauniešu komanda “Baltie”, aiz sevis atstājot komandu “Rozā čainiki” un “Ananāsi”.

Ūdeņojoties dažādās disciplīnās pasākuma dalībnieki, komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu izturību un precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās , kā “STREET PANNA”, “FOKUSNĪKS” un “ŠAUTRBOLS”.

Labākos rezultātus individuālajās disciplīnās uzrādīja:

• STREET PANNA – Alīna Zabalujeva un Aruss Dzenis

• FOKUSNĪKS – Ilze Čudare un Arnis Stepiņš

• ŠAUTRBOLS – Iluta Oborenko un Rūdolfs Poišs

Paralēli visām interesantajām un aizraujošajām disciplīnām, pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegūt hennas tetovējumu, atmiņā paliekošas bildes un emocijas biedrības “LOBS” īstenotajā aktivitātē “Emociju karuselis”.

Lai astotā Rēzeknes novada Jaunatnes diena “Ozolmuižas H2O” jauniešiem paliktu atmiņā ilgāku laiku, liels un radošs paldies jāsaka māksliniecei Viktorijai Grappai, kura izveidoja oriģinālu foto sienu, pie kuras jauniešiem bija iespēja iemūžināt gan komandas bildes, gan arī selfijus.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”, kā arī ēšanas sacensības, kur jaunieši pievārēja pīrādziņu pilnus šķīvjus, noskaidrojot “Peirādzeņu pavieļnīkus”.

Lielumliels paldies Ozolmuižas pagasta pārvaldei, bērnu un jauniešu centra vadītājai Agnesei Ščemelevai, kultūras nama vadītājai Līgai Bistrovai par lielisko atbalstu jaunatnes dienas rīkošanā!

Lielumliels paldies Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalstītājiem: kebabnīcai “Ausmeņa Kebabs”, tirdzniecības centram “Sjuzanna”, biedrībai “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs” un biedrībai “LOBS”.

Atsevišķs liels paldies sporta spēļu tiesnešu un palīgu komandai, bez kuriem grūti būtu iedomājamas jaunatnes dienas aktivitātes un sporta spēles!

Tiekamies Rēzeknes novada Jaunatnes dienā 2019!

 

Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Jānis Šaudiņš

Foto Ilze Čudare

Vairāk bildes galerijā