“MansVar/MyCan” 2019

 Sestdien, 24. augustā Bērzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās Bērzgales telpu futbola turnīrs “ManVar/MyCan 2019”. Turnīrā piedalījās 7 komandas no visas Latgales: Dagda, Dagdas jaunieši, Kārsava, RTA, Varakļāni, Daugavpils, Šprotes(komanda no Sakstagala pagasta). Sacensības tika izspēlētas pēc apļa sistēmas jeb visas komandas bija vienā grupā, kur katra ar katru izspēlē vienu spēli. Katrai komandai bija 6 turnīra spēles un pēc kopējā punktu skaita tika noskaidrotas turnīra trīs labākās komandas. Vietu sadalījums nebija skaidrs līdz pat pēdējai turnīra spēlei. Radās interesanta situācija, jo trīs labākajām komandām bija vienāds punktu skaits kā arī savstarpējās spēlēs tās cīnījās neizšķirti, līdz ar to tikai komandu rezultivitāte jeb vārtu attiecība noteica labāko trijnieku.

Par pirmo “MansVar/MyCan” telpu futbola turnīra čempionu kļuva “DAGDA”, 2.vietu ieguva komanda no Kārsavas, 3.vietu izcīnīja komanda “RTA”. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts čempionu vienības “DAGDA” vārtsargs, kurš visa turnīra laikā kapitulēja tikai 2!!! reizes. Turnīra galvenais tiesnesis bija titulētais un labi zināmais ne tikai Latvijas telpu futbola aprindās, bet arī Baltijā vārtsargs – Aigars Bondars.

Liels paldies turnīra organizētājiem un atbalstītājiem: Bērzgales pagasta pārvaldei, SIA “Auto SDL”, Klondaika, Ausmeņa Kebabs, CIDO GROUP, HEINIKEN, MANGAĻI, SIA “MARGUN” par pozitīvo attieksmi un atbalstu pasākuma tapšanā. Atsevišķs paldies Arvīdam Dunskim un par sagādātajām izejvielām, lai turnīra dalībnieki baudītu tikko pagatavotu zupu svaigā gaisā, piknika veidā.

Veselā miesā, vesels gars!

Būsim sportiski un tiksimies arī citos “MansVar/MyCan” rīkotajos pasākumos!

Pasākuma organizators Raimonds Siļuks

Foto Agnese Tripane, Dagmāra Helēna Laurecka

Vairāk bildes galerijā