Rēzeknes novada jaunatnes diena – “Kroņu spēles”

Kaunatas vidusskolas stadionā 24. jūlijā pulcējās Rēzeknes novada jaunieši, lai kopīgi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau desmito Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās, radošās un jautrās “Kroņu spēles”.

Komandu spēlēs tika pieteiktas 20 komandas, katrā komandā seši jaunieši, kuriem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus tādās disciplīnās kā “Lasertags”, “Everests”, “Loku šaušana”, “Slackline”, “Ātrais brauciens”, “Slapjais metiens”.

Sportojot dažādās disciplīnās, pasākuma dalībnieki un komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās, kā šautriņu mešana, šāviens ar pneimatisko šauteni, slackline un loku šaušana.

Lai padarītu šo dienu spilgtāku un atmiņā paliekošu, katram pasākuma dalībniekam bija iespēja atpūsties “chill zonā”, kur jaunieši varēja uzspēlēt āra spēles un atpūsties mīkstos pufos, apmeklēt Puordares sietspiedes darbnīcu, kurā novada jaunieši apdrukāja stilīgus maisiņus un t-kreklus ar uzrakstu – Rēzeknes novada jaunatne! Bet ar to radošās izpausmes nebeidzās, pateicoties Kristīnes Rimšas un Elīnas Puncules pacietībai, katram novada jaunietim bija iespēja tikt pie interesanta hennas zīmējuma, kā arī Rēzeknes Sarkanā krusta jaunatnes nodaļas komanda bija sagatavojusi krustvārdu mīklu, kuru aizpildot jauniešiem bija iespēja tikt pie balvām un visas dienas garumā par uzlādējošu mūziku rūpējās DJ DEILA.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”.

 

Līga Bistrova, Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālisti