Rīgas kauss 2016

       20160409_195312 (Копировать)

        Bērzgales dejotāji piedalījās līnijdeju olimpiādē „Rīgas kauss 2016”

Bērzgales kultūras namā darbojas divas netradicionālo deju grupas: „Šiks” un “Gingerry” atraktīvās, izdomas bagātās un neatlaidīgās deju skolotājas Anitas Turlajas vadībā. Dejotāji no pašmāju skatītājiem ir izpelnījušās atzinību, kas iedvesmoja savu dejotprasmi parādīt kompetentai žūrijai. Tā kolektīvs sieviešu deju grupas „Šiks” dalībnieces Elita Zvīdre un Veneranda Kuzmina un skolēnu deju grupa “Gingerry” 8. un 9. aprīlī devās uz Baložiem, kur notika grandiozs un Latvijas līnijdeju vēsturē ļoti nozīmīgs līnijdejotāju kopā sanākšanas pasākums – V Latvijas līnijdejotāju olimpiāde „Rīgas kauss 2016”. Olimpiāde kopā pulcēja vairāk kā 300 dejotājus no Latvijas un Lietuvas. Žūrijā bija kompetenti vērtētāji no Lietuvas, Īrijas, Spānijas, Skotijas un Nīderlandes.

Konkurence bija liela. Dažām dejotājām nācās vispirms spēkiem mēroties pusfinālā.

Kopvērtējumā grupa “Gingerry” palika IV vietā, bet individuālajās dejās Dāvis Caunišs ieguva II vietu.

Dejotāji mājās devās, ieguvuši jaunas iepazīšanās un uz ilgu laiku pozitīvi uzlādējošas emocijas, kuras noteikti dos enerģiju un spēku jaunu deju apgūšanai!

Par atbalstu dejotājas pateicas Bērzgales pagasta pārvaldes vadītājam Arvīdam Dunskim, saviem mīļajiem un tuvajiem – ģimenēm.

Kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

Foto no dejotāju arhīva

Bildes skatīt galerijā