Cirks Bērzgales KN

Bērzgales pagasta iedzīvotājiem bija iespēja izbaudīt jauku pasākumu – cirka izrādi visai ģimenei ar programmu “Apkārt zemeslodei”!

Šajā izcilajā izrādē bija iespējams priecāties par apmācītiem kaķiem un vienīgo cirka programmu Eiropā ar mājas seskiem, kuri nevarēja atstāt vienaldzīgu nevienu skatītāju. Anelya un viņas mājdzīvnieki ir ieguvuši atzinību ne tikai Francijā, bet arī Beļģijā un Vācijā, un tagad viņi dalījās ar savu talantu arī ar mums.

Programmas centrā bija īsts Spoguļcilvēks un viņa burvīgā ziedu maģija, kas mūs aizveda uz pasaku pasauli. Mazos skatītājus priecēja arī dzīvais dinozaurs, jautrais klauns “Twiksick”  un milzīgie ziepju burbuļi, kas deva mums visiem iespēju izjust bērnības brīnumus. Lasīt tālāk “Cirks Bērzgales KN”


Jaunatnes gada balva 2023

Lai izceltu un godinātu Rēzeknes novada jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2023. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludināja pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva 2023”. No Bērzgales tika iesūtīti divi pieteikumi kategorijās ”Gada aktīvākais jaunatnes pagasts” un ”Gada jaunatnes darbinieks”. Lasīt tālāk “Jaunatnes gada balva 2023”


Vara talants 2024

Izskanējis Rēzeknes novada bērnu, jauniešu dziesmu, deju un prasmju šovs “Vara Talants 2024”, kas tradicionāli norisinājās pie mums Bērzgales kultūras namā.

Šogad Talantu šovs kopā pulcināja 25 izpildītājus un kolektīvus, ap 135 dalībniekiem no dažādām Rēzeknes novada skolām, jauniešu centriem, un Rēzeknes pilsētas. Dalībnieki gan individuāli, gan grupās, gan kolektīvos atklāja savus dziedāšanas, muzicēšanas un dejošanas talantus.

Piedalījās arī mūsu pagasta vokālais ansamblis “Karameles” un priecēja skatītājus ar jauku dziesmu “Muša Kuša”. Lasīt tālāk “Vara talants 2024”


Aizgavēņi Bērzgalē

Latviešu tautas tradīcijās aizgavēņi iezīmē pavasara sākumu. Jau šobrīd aiz loga un dabā redzam, kā ziema cenšas uzveikt pavasari ar aukstajām dienām un pavasaris ziemu ar siltajām.

Aizgavēņos ir jāspēkojas, spēkojoties cilvēki imitē gadalaiku maiņu. Šie rituāli arī noder, lai prognozētu kurš nu būs veiksmīgāks, veiklāks un stiprāks.

Šogad laiks mūs nelutināja un Aizgavēņus svinējām kultūras namā kopā ar Bērzgales folkloras kopu, Jauniešu centru un Bērzgales pamatskolas skolēniem, skolotājiem. Lasīt tālāk “Aizgavēņi Bērzgalē”


Ziemassvētku radošā darbnīca bibliotēkā

Skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks rosina ne tikai uz labām domām, bet arī uz radošo darbošanos. 12.novembrī ciema iedzīvotāji pulcējās bibliotēkā lai kopīgi radītu, sarunātos, baudītu tēju un labi pavadītu pēcpusdienu. Tika izveidoti daudz brīnumskaisti rotājumi eglītei dekupāžas tehnikā. Tad tie tika dekorēti ar dažādu krāsu dimantiem, pērlītēm, kontūrkrāsām un lentām.
Lasīt tālāk “Ziemassvētku radošā darbnīca bibliotēkā”