Aizvadīts novusa turnīrs “Bērzgale 2017”

     SAM_76131.aprīļa rītā Bērzgales kultūras namā valdīja neparasta rosība. Neierastāk, kā ikdienā, šeit pārsvarā skanēja vīru balsis. Uz IV novusa turnīru “Bērzgale 2017”  pulcējās šīs spēles cienītāji. Atsaucība bija liela. Kopumā turnīrā piedalījās 32 dalībnieki, tostarp 7 daiļā dzimuma pārstāves ne tikai no Bērzgales, bet arī no Rēzeknes, Rogovkas, Viļāniem, Mežvidiem, Rīgas.

Turnīra ierosinātājs un sponsors ir Dainis Svece sadarbībā ar Bērzgales pagasta pārvaldi. Galvenais tiesnesis – pagasta sporta organizators Oļegs Žukovs. Netrūka arī līdzjutēju. Ar apsveikuma uzrunu turnīru atklāja Bērzgales pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis.

Jāteic, kopumā zālē valdīja draudzīgs sacensību gars. Arī sievietes turēja līdzi vīriem un rezultāti neizpalika: I vieta un kauss – rēzeknietim Ivanam Leonovam, II vietu spraigā cīņā ieguva rīdzinieks Arkādijs Svece, aiz sevis III vietā atstājot Rēzeknes jaunieti Matveju Māri Morozovu. Šie prasmīgie novusa spēlētāji saņēma medaļas un speciāli šim pasākumam apdrukātus krekliņus. 5. – 8. vietā ierindojās Dainis Svece, Tatjana Stivka, Valentīna Šļivka, Gunārs Arbidāns,. Pārsteiguma balvu saņēma labākā spēlētāja no daiļā dzimuma pārstāvēm viļāniete Valentīna Šļivka.

Kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

Foto D.Ekimāne

Bildes skatīt galerijā